Upgrade stolního počítače nebo notebooku

Stejně jako my, stárnou i naše počítače. Jenže zatímco naše roky bohužel už zpět nezískáme, u počítačů to může být úplně jinak a ze zkušeností si dovolíme tvrdit, že se dají dostat do stavu, kdy jsou rychlejší a hbitější, než když jste je před pár lety zakoupili.

Jak takový upgrade probíhá ,co to vlastně znamená a proč bych měl počítač vylepšovat?

Upgrade, neboli vylepšení, je proces, při kterém Vaše zařízení projde kompletní diagnostikou všech přítomných komponentů a určí se, které z nich jsou nejpomalejší a jsou vhodné na výměnu/vylepšení (HDD, RAM, procesor, grafická karta, Wi-Fi karta). U notebooků starších 4 let se ve většině případů jedná o pomalý disk (HDD) a nedostačující operační paměť (RAM). Naši zákazníci tuto variantu využívají velmi často, protože je výhodnější investovat „pár tisícovek“ a mít původní notebook s rychlostí nového.

Co takovým upgradem vlastně získám?

Upgradem skončí to nekonečné čekání, než se načte systém a druhé nekonečné čekání, než po načtení systému můžete cokoliv spustit nebo otevřít. Ano, i načítání systému, které trvá například 2 minuty, je velmi dlouhá doba. Po našem upgradu bude systém načtený a připravený k použití do pár vteřin. Tento upgrade má následně přímý vliv na celkový výkon systému a aplikací.

Jaký počítač nebo notebook mohu nechat upgradovat?

Všechno se odvíjí od typu a stáří zařízení. Některé notebooky mají možnost rozšíření pamětí RAM jiné zase ne. Některé mají paměti již integrované a nemají další možnost rozšíření a tak by se dalo pokračovat dále.
U výměny disků je to dost podobné. Spousta ze zařízení má možnost rozšíření na 2 disky, jiné mají desku nachystanou pro instalaci M.2 SSD disků, další mají pouze jednu dostupnou pozici pro disk.

Vylepšit se dá ve své podstatě každé zařízení, ale u těch starších 8 let to již nedoporučujeme.

Kontaktujte nás a informujte se o možnostech vylepšení vašeho stolního počítače nebo notebooku! Garantujeme Vám, že s výsledkem budete spokojeni!