Další služby

Další služby

RGB Ram

Individuální PC sestavy a prvotní spuštění

Chcete herní počítač, ale nevíte si rady s výběrem komponentů? Nebo už máte své komponenty, ale máte obavy, že PC nedokážete správně složit a udělat správný a hezký cable management?
Nabízíme Vám možnost individuální konfigurace a sestrojení PC přesně podle Vašich představ a to včetně instalace OS* a jeho optimalizace, nastavení, instalace ovladačů a aktualizací či Vámi zvoleného softwaru*

Pokud jste zakoupili notebook nebo složené PC, které nemá OS nainstalovaný, rádi Vám jej nainstalujeme, připravíme podle vašich přání a vyzkoušíme! Jedinou Vaší starostí bude, aby se notebook nebo počítač dostal k nám, zbytek už je na nás.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a každému jeho přání. Nechceme být jako většina velkých společností, které počítač poskládají, odevzdají a více se o něj nezajímají. Naší prioritou je, aby byl zákazník spokojený ve chvíli, kdy počítač společně konfigurujeme, tak i v momentě, kdy počítač převezme a aktivně používá. Každý počítač, který je u nás sestaven Vám předvedeme, ukážeme a všechno Vám důkladně vysvětlíme. Navíc Vám po dobu záruky garantujeme bezplatnou technickou podporu** a expresní vyřízení Vašich požadavků!

*OS Windows a všechny zákazníkem požadované softwary nejsou součástí základní ceny. Výsledná cena bude navýšena o cenu těchto produktů.
**Bezplatná technická podpora se nevztahuje na fyzické poškození nebo poškození OS či SW způsobené nesprávným používáním či virem.


Doručení zdarma

Vyzvednutí zařízení nebo servis přímo u zákazníka

Plně si uvědomujeme, že situace ne vždy umožňuje, abyste zařízení osobně dovezli nebo aby se dal požadavek vyřešit přímo u nás. Proto nabízíme a aktivně využíváme možnost toho, že od Vás zařízení vyzvedneme a po skončení prací opět přivezeme.

Lze domluvit i práci technika přímo u Vás. Pokud nelze diagnostikovat problém přes vzdálenou podporu, technik přijede a provede diagnostiku či servisní úkon přímo na místě.

Stačí zavolat nebo napsat email, sdělit nám jaký problém se u Vás vyskytnul a společně se domluvíme na dalším postupu a termínu našeho příjezdu.


vzdálená podpora

Vzdálená podpora

Jste-li z větší dálky nebo není potřebný fyzický zásahu technika, nabízíme Vám možnost vzdálené podpory.

I v tomto případě jsme schopni vyřešit velkou spoustu problémů se špatně fungujícím nebo zavirovaným operačním systémem, poškozenými ovladači či aktualizacemi nebo námi dodaným softwarem.

Jak požádat o vzdálenou podporu?

  1. Stáhněte si aplikaci TeamViewer
  2. Zavolejte nám a podrobně popište, jaký máte problém
  3. Sdělte nám Vaše ID a heslo pro vzdálenou správu
  4. Vyčkejte na naše připojení
  5. Nechejte nás pracovat

Žádáme Vás, abyste v průběhu naší činnosti nehýbali s myší a ani jinak s počítačem nemanipulovali, pokud k tomu nebudete vyzváni. Jakákoliv Vaše aktivita v průběhu naší práce bude mít za následek akorát zdržení.


Orientační ceník jednotlivých služeb naleznete zde